Past Scholarship Recipients

2018 Scholarship Recipients

  • Abigail Barnes daughter of Bradley Barnes with Hilldale Water District
  • Amber McLendon daughter of Sherry Burns with Town of New Augusta
  • Anna Hodges daughter of Kevin Hodges with City of Batesville
  • Austin Hartman son of Hana Mayatt with Collinsville Water Association
  • Janie Long daughter of Clint Long with Town of Sherman
  • Peyton White daughter of Daniel Hemphill with Copiah Water Association
  • Raylin Cooper daughter of Tony Thomas with Old River Water Association
  • Sandee Barnett daughter of Tony Thomas with Old River Water Association
  • Sara Ramey daughter of Russ Ramey with City of Fulton

2017 Scholarship Recipients

  • Abigail Barnes daughter of Bradley Barnes with Hilldale Water District
  • Anna Hendry daughter of Wes Hendry with Town of Bay Springs
  • Anna Hodges daughter of Kevin Hodges with City of Batesville
  • Elizah Potts son of Chad Potts with Town of Rienzi
  • Leah Edwards daughter of Jeff Edwards with East End Water Association
  • Matthew Morrow son of Danny & Star Morrow with Progress Water Association
  • Meredith Selman daughter of Bobby Selman with Town of Monticello
  • Mikayla Shelton daughter of Chris Shelton with Mt Comfort Water Association
  • Tarah Burrows daughter of Thomas Burrows with City of D’Iberville

2016 Scholarship Recipients

  • Caitlin Smith daughter of Lisa Howell with Central Water Association
  • Elizah Potts son of Chad Potts with Town of Rienzi
  • Jazmine Baylor daughter of Tim Baylor with Town of Summit
  • Jordan Jackson son of Kim Jackson with Wheeler Frankstown Water Association
  • Matthew Morrow son of Danny & Star Morrow with Progress Water Association
  • Skyler Crane son of Audrey Crane with Wallerville Water Association
  • Tarah Burrows daughter of Thomas Burrows with City of D’Iberville

2015 Scholarship Recipients

  • Crystal Barnes daughter of Alice Barnes with City of Magnolia
  • Dexter Jordan son of Joey Jordan with City of Quitman
  • Dylann Harris Daughter of Mark Brown with Town of Wesson
  • Jordan Jackson son of Kim Jackson with Wheeler Frankstown Water Association
  • Mary Laken daughter of Randy Chrestman with Atlanta Water System
  • Skyler Crane son of Audrey Crane with Wallerville Water Association

2014 Scholarship Recipients

  • Adam Steen, son of Melissa Steen with Kosciusko Water & Light Plant
  • Anna Claire Bass, daughter of David Bass with Corinth Gas & Water Department
  • Austin Smith, son of Melinda Smith with SW Lauderdale Water Association
  • Chandler Steele, son of Jeana Steele with Oak Hill Water Association
  • Jordan Jackson, son of Kim Jackson with Wheeler Frankstown Water Association
  • Sarah Corley, daughter of James Corley with East Chickasaw Water Association